- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 749 Culés
Gorące dyskusje
Ilka
3
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
Kgorecki2500
8
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
70 odpowiedzi
Kgorecki2500
15
Nie wiem czy to ja mam jakąś większą tolerancję na promienie UV ale w sumie w tych 35... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 749 Culés
0
Równo dwa lata od zdania prawka, jak ten czas zasuwa... :>
0
@Dzemix111 Ile punktów na koncie ? :D
0
@Bykunn 2 :D Za 60 w zabudowanym
0
@Dzemix111 Ee luźno :D Ja w pierwszym miesiącu 2 za pasy, 6 za stłuczkę i odstawiłem jeżdżenie na rok haha, potem już na szczęście było dużo lepiej
4
@Bykunn Mój kumpel ostatnio dostał 15 i 500zł. Wyprzedzał samochód na pasach i ciągłej XD
3
@Bykunn 21 lat mam prawko. Ani jednego punktu.
1
@Hegemon Większy fart niż Realu w LM :D
0
@Bykunn Na początku tych punktów w ogóle nie było. Później je wprowadzono. Kilka razy mnie radar wychwycił. Ale była opcja, ze płacisz więcej i bez punktów. Z tego korzystałem. A tak milicja nigdy mnie nie zatrzymała.
tfu tfu
0
@Hegemon No właśnie serdecznie życzę żeby nie było wypowiedziane w złą godzinę. Mimo, że człowiek niczego na sumieniu nie ma to spotkania z policją nigdy nie są miłe
1
@Bykunn Mam wprawę z końca lat dziewięćdziesiątych i początku XXI wieku. Kilka razy nawet u nich gościłem na noc po meczach Widzewa.
2
@Hegemon Ja mam prawko od 11 lat i też zero punktów... bo się wyzerowały po roku ;))
0
@Dzemix111 Prawko mam od 6 lat ponad, zawodowo latam jako dostawca co wiąże się z nagminnym łamaniem przepisów i nigdy nie miałem żadnego mandatu o.0 jak Wy to czynicie powiedzcie XDD
0
@krzysiek-fcb-17 Długa prosta droga przez wioskę, około 4 kilometrów, praktycznie żadnych domów a i tak jest teren zabudowany... I jedź tam 50 :D Zaskoczyli mnie, bo pierwszy raz stali tam podczas mojego życia XD
0
@Dzemix111 Szkoda że człowiek w taki sposób się uczyć musi, no cóż XD