- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1090 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1090 Culés
5
KALENDARIUM: 18 kwietnia 2000 r. FC Barcelona pokonała Chelsea FC 5:1! w ramach rewanżowego ćwierćfinału Ligi Mistrzów.
,,Zagraliśmy perfekcyjny mecz''-podsumował Luis Figo. Barca przegrała 3:1 na Stamford Bridge w pierwszym spotkaniu i awans stanął pod znakiem zapytania. Kibice przed rewanżem zaprezentowali kartoniade z wymownym hasłem ,,2:0''. Piłkarze posłuchali-gole Rivaldo i Figo w pierwszej połowie pozwoliły odrobić straty. W 60 m. Tore Andre Flo popsuł jednak fieste po fatalnym błędzie bramkarza Hespa, który podał mu piłkę pod nogi. Na 7 minut przed końcem regulaminowego czasu gry do dośrodkowanej przez Guardiole piłki najwyżej wyskoczył rezerwowy Dani Garcia i strzałem głową wyrównał stan dwumeczu. W ostatnich minutach Blaugrana miała nawet rzut karny lecz Rivaldo przestrzelił. Doszło więc do dogrywki a w niej świetnym wejściem na ,,szesnastke'' popisał się Figo, którego faulował Babayaro, co zakończyło się karnym i czerwoną kartką. Tym razem Rivaldo był bezbłędny a wspaniały wieczór zwieńczył golem Patrick Kluivert.
Cóż za remontada! Cóż za dramaturgia! Cóż za historia! Oby więcej takich.