La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1095 Culés

1

Zauważyłem pewną dziwną zależność. Benzema jako piłkarz, a tymbardziej strzelec jest mierny, jednak gra Realu z nim składzie wygląda o niebo lepiej niż z lepszym indywidualnie od niego Isco czy Bale'em. I nie twierdzę tego na podstawie jedynie wczorajszego meczu. Myślicie, że w tym napastniku skrojonym idealnie pod Real może tkwić ziarnko prawdy? Ja tak właśnie twierdzę.

1

@Junngeas A ja jestem tego pewny, Benzema jest napastnikiem którego Real potrzebuje, pozwala błyszczeć Ronaldo i innym zawodnikom z ataku, potrafi fajnie zabrać obrońców, zrobić miejsce i odegrać piłkę, poza tym dobrze gra tyłem do bramki. Benzema w każdym innym klubie siedziałby na ławce, ale taki napastnik, który nie ma instynktu strzelca jest potrzebny Realowi, a napewno Ronaldo, myślę że przyjście napastnika typu Kane lub Lewy bardzo mocno zweryfikowało by CR który przestałby być jedynym zawodnikem potrafiącym relanie odnależć się w polu karnym i myślę że jest to głowny powód dla którego Real przez tyle lat nie kupił lepszego napastnika, choć w sumie nie wiadomo jak prezentowałby się wtedy Real

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?