La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 882 Culés

0

Musze się przyznać do błędu a konkretnie do chybionej opinii przeze mnie. Otóż byłem za tym aby jednak dać podwyżke Umtitiemu w wysokości 9 mln euro. Natomiast teraz mam wątpliwości czy zasługuje on na 8mln? Oczywiście nie ulega wątpliwości iż Samuel to jeden z trzech, czterech najlepszych stoperów świata na te chwile, jednak z tym żądaniem 9 mln. to przesadził a do tego coś mu z tego powodu na psychike padło, patrząc zwłaszcza na dwumecz z AS Roma. Trzeba jak najszybciej dojść do porozumienia między nim a Barcą ponieważ to bardzo źle na niego wpływa co w efekcie odbija się na wynikach zespołu. Ostatecznie zaakceptowałbym 8 mln. i byłby spokój. Jeśli jednak byłby nieugięty to najlepiej żeby odszedł z klubu i nie psuł atmosfery i tak już napiętej.

0

@GamperKubalaCruyff Nie zasługuje na tak duza podwyżkę...po tym dwumeczu wszyscy powinni dostać kary finansowe za grę. To byl brak szacunku.ale to moja opinia..

0

@GamperKubalaCruyff Podał taka cenę, ponieważ wie że klubowi bardziej się opłaca płacić mu te kilka milionów więcej niż kupować w jego miejsce obronce za 10-15 razy więcej

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?