La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 672 Culés

1

Juz na spokojnie. Odpadniecie boli strasznie ale w sierpniu nikt nawet nie myślał że tak będzie wyglądał sezon na tym etapie. Nasz trener widać że się pogubił w pewnym momencie a nasi zawodnicy jakoś mu nie pomogli w tym. W LM nie mieliśmy wartościowych zmienników. Kiedyś był Xavi, Pedro, Adriano coś wnosili a teraz lipa. Moim zdaniem jak będziemy dalej zarzynać pierwsza jedenastkę w PK to o następnej LM będziemy czekać kolejne 5 lat.
Tryplet wygrywają nieliczni i musi się złożyć na to bardzo dużo czynników.

konto usunięte

1

@rafik300010 Niczego jeszcze nie wygraliśmy...
Jak można po takim czymś bronić Valverde i zawodników?
I tak z Chelsea udało się nam na farcie- zero wniosków...

1

@Pedeudo Awans z Chelsea załatwił nam błysk geniuszu Leo. To jest jedyny pomysł Valverde na grę Barcelony.

0

@Pedeudo Powiem tak. Teraz płacimy za złą politykę transferową ostatnich lat. Zawsze będę bronił naszych w końcu jestem kibicem od 26 lat i gorsze rzeczy przeżywałem. Pozdrowionka. Visca el Barca.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?