La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1270 Culés

1

Ucinajac odszczekiwanie innych użytkowników pragnę podkreślić że znaczna część mojej wypowiedzi pokryta jest sarkazmem . Zanim odszczekniesz zastanów się 2x i dobrze wczoraj w tekst.
Jest mi wstyd . Wstyd iż z dumą odnosząc się z barwami balu grana od 3 lat czuje się upokorzony w LM i nie tylko. Ile trzeba przełknąć czary goryczy by zrozumieć iż jesteśmy europejskim sredniakiem.Dokladnie tak bo top Europy gra w 1/2 LM Ile sezonów potrzeba by dostrzec wyższość Ligi Mistrzow nad pucharem króla ?!
Ile potrzeba jeszcze takich meczy by wyłączyć telewizor, telefon i położyć się spać u boku żony i córki uśmiechając do nich ?
Pierwsze sygnały docierały już rok temu ... Nie wyciągnąłem należytych wniosków po poprzednim sezonie. Niesiony euforia historycznej remontady z psg przyszło mi sie zderzyc z realiami . Jakże bezwzględnym gdzie nie liczy się nazwisko a wola walki, ta sama wola której od lat brakuje w LM mojej Barcelonie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?