La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1729 Culés

konto usunięte

1

TV3 is stating that when Piqué went to Valverde to tell him about how he should change their tactics and formation, Valverde was spotted saying "I am the one responsible."

Jeśli to prawda to Valverde po sezonie nie powinno być w Barcelonie.

3

@Allo1982 Wcale nie, Pique to piłkarz a Valverde to trener. Kropka. Jeśli tak zdecydował to znaczy, że w danym momencie uznał to za słuszne rozwiązanie. Rozumiem rozgoryczenie, ale przypominam, że wyrzucenie go po tym sezonie byłoby tym, co robił Real za swoich lat posuchy. I to jest jedna z rzeczy, jakiej osobiście niecierpiałem w Realu. Nie zbliżajmy się do nich - Valverde popełnił błąd - kosztowny, ale jeden z niewielu w tym sezonie. Kto wie, co zaprezentujemy za rok? Wciąż możemy zdobyć dublet i zanotowaćsezon w lidze bez porażki. To niemało.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?