- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1197 Culés
Gorące dyskusje
FcPortoFan1999
22
Żeby po 2 meczach już być poza turniejem gdzie wychodzą trzy ekipy z grupy to trzeba się... » Czytaj dalej
26 odpowiedzi
KamQiX
62
Czerwona kartka za zasłanianie ust to najbardziej absurdalny przepis jaki wprowadzono w tym... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
heniusss
17
Macie czasami tak, że czytacie czyjś post i zaczynacie pisać odpowiedź po czym myślicie “po... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1197 Culés
22
Sergio Busquets rozpoczął normalnie trening z całym zespołem, ale jego występ jest nie pewny: https://pbs.twimg.com/media/DaW1WxhX4AAR0bx.jpg [Alfredo Martinez]
29
@BarcaInfo Wynik jest na tyle bezpieczny, że nie widzę nic na przeszkodzie by mógł sobie odpocząć.
0
@BarcaInfo Nie ma co ryzykować moim zdaniem. Niech jeszcze odpocznie i zagra z Valencią. A na Romę pomoc: Paulinho,Rakitic, Iniesta i gra gitara.
24
@mikael Za Rakiticia Gomes bo ostatnio Ivan gra ciągle po 90 minut.
0
@Veb1233 Andre ostatni mecz bardzo dobry, myśle że może wyjść w podstawie.