La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1036 Culés

konto usunięte

0

El Clasico w finale, to by było coś. Bo z jednej strony, jeśli wygrałaby Barcelona, to dla jej fanów idealny scenariusz. Odebrać Realowi jedyne trofeum w sezonie, w dodatku trzecią LM z rzędu. Z drugiej strony, jeśli wygrałby Real Madryt, to nie ma lepszego rywala niż Barcelona przed którym Cristiano i spółka mieliby celebrować zdobycie trzeciej LM pod rząd. W dodatku sam mecz, niezależnie od wyniku, na pewno byłby ostry, zwłaszcza patrząc na ostatnią formę Ronaldo i Messiego.



Sądzę jednak, że City jest w stanie poważnie zaburzyć tę wizję i na chłodno to właśnie ekipę Pepa wciąż widzę jako faworyta do gry w finale.

0

@SithRM A ja coś czuję, że Liverpool jutro sprawi sporą niespodziankę i wygra 3:1.

konto usunięte

0

@MontelQ Trudno powiedzieć. City w zasadzie ma już mistrza w kieszeni, więc rzucą wszystkie siły na LM. Na pewno mecz będzie ciekawy.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?