- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1444 Culés
Gorące dyskusje
Sysia11
12
Piszesz, że bez Messiego Argentyna będzie jak Paragwaj? Chyba zapomniałeś, z kim porównujesz.... » Czytaj dalej
58 odpowiedzi
Encore
4
Ciekawe czy odnajdzie się w La Lidzehttps://x.com/centregoals/status/2080959654184751278
30 odpowiedzi
draxidox
11
Niesamowity jest impact Pisu,za Pisu wszystko było drogie przez Pis,za platformy wszystko jest... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
Kto powinien wygrać Złotą Piłkę 2026?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1444 Culés
2
Głupie pytanie :D
Chciałbym co jakiś czas pograć w FMa. Czy znacie jakieś sposoby żeby pograć trochę ale nie tracić na to dużo czasu :D?
29
@matirix20 Faktycznie niezbyt mądre.
8
@matirix20 Jak przegrasz mecz to kończysz gre na dzisiaj i odpalasz jutro :)
2
@matirix20 To się wyklucza:p cholerny zjadacz czasu :)
1
@matirix20 Graj sobie np jeden tydzień w grze z meczem i przerwa ;)
0
@prucnalkam Myślałem, żeby np grać z czasem prawdziwym. Czyli np w prawdziwym świecie minął tydzień to w Fmie też mogę zagrać tydzień :)
42
@matirix20 Fajny sposób. Muszę wypróbować w Cywilizacji.
0
@Misanthrope Śmiechłem ;D
21
@matirix20 A jak mecz w deszczu, to lecisz z laptokiem pod prysznic xD
0
@Misanthrope Haha dobre :D
0
@matirix20 Z wlasnego, dlugoletniego dowiadczenia z CMami a pozniej FMami wiem, ze jedyna opcja by "zdrowo" dawkowac sobie gre wystepuje dopiero wtedy, gdy wygrasz juz to co sie da a Twoj sklad jest naszpikowany gwiazdami i soja taktyke znasz na tyle, iz wlaczasz mecz i idziesz sobie rozbic herbate :D
Najgorzej jak bierzesz jakis zespol z dolnych lig a proces budowy od Kopciuszka do europejskiego giganta trwa bardzo dlugo. Wtedy przepadles juz bezpowrotnie.
0
@El dominatore U mnie jest ten plus, że lubie włączyć Barce i ustawić wszystko skrupulatnie, taktyki treningi itp i później sobie wolno grać :) Nie wyobrażam sobie dłubać w jakimś zespole z niższych lig. Jeszcze jest opcja grać rep np na MŚ.
0
@matirix20 Dlugo grac powiadasz? Ja od 3 lat mecze FMa 2015. Mam 2041 rok :D