La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1439 Culés

1

Dlaczego są jeszcze ludzie którzy C.Ronaldo stawiają ponad Messim

45

@Phatro Nie każdy urodził się z rozumem.

1

@Phatro bez urazy, ale po dzisiejszym meczu to trochę głupie pytanie. Messi zaliczył chyba 10 strat i naprawdę tylko ułomność napastników Sevilli niedopuściła to Manity

0

@Phatro Kibice Realu ślepi zapatrzeni w ich ukochany klub. Sam mam takich przyjaciół i czasami ciężko z nimi wytrzymać, bo wygadują te brednie :V

0

@FCB24 Ale strzelil gola zza pola karnego (5 spotkanie z rzedu z golem w lidze zza pola karnego) i mocno nakrecil ofensywe w 2-3 akcjach (Cou, Alba)

konto usunięte

1

@FCB24 Dobrze prawisz mordo ludzie tu często oceniają przez pryzmat jednego dobrego lub słabego meczu zero obiektywizmu Ronaldo i Messi to ta sama połka ze wskazaniem na Ronaldo (fan Realu) lubMessiego (fan FCB)

0

@Phatro Bo Ronaldo to król strzelców LM i ma więcej bramek niż Messi w Lidze Mistrzów a Real ma 12 pucharów tychże rozgrywek.

Tak to wygląda u mnie jeśli chodzi o kibiców Realu. :p

0

@Dzemik55 2 część bez sensu bo przecież Ronaldo nie zapewnił temu klubowi 12 Pucharów Europy a co do pierwszej to przecież same bramki nie są wyznacznikiem tego kto jest lepszy, Ronaldo to część orkiestry, robi najlepiej na świecie to co umie ale Messi to człowiek orkiestra on zmienia przebieg meczu samą swoją obecnością i do tego nawet w strzelaniu potrzebuje statystycznie mniej minut oraz strzałów by osiągać te wyniki co Ronaldo, wnioski nietrudno wysnuć

0

@Phatro Chodziło mi o kibiców Realu z mojego otoczenia. To są ich argumenty. Mogłem dać w cudzysłów, bo faktycznie dziwnie to brzmi.

0

@Dzemik55 Aha spoko :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest: