La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1012 Culés

0

Jeśli piłkarze Hiszpanii zdobędą w Rosji mistrzostwo świata, to każdy z zawodników może liczyć na premię w wysokości 800 tysięcy euro.

Hiszpańscy piłkarze w 2010 roku za zdobycie złota w RPA otrzymali po 600 tysięcy euro każdy. Przed MŚ w Brazylii 2014 roku stawka została podwyższona do 720 tys.

PrzeglądSportowy

0

@samueleto Kasa kasą, ale gdyby Pique i Iniesta zakończyli reprezentacyjną karierę taką wygraną, byłoby to coś niesamowitego.

0

@sidzej Hiszpanie i tak sporo mogą dostać w porównaniu np do Niemców. Niemieccy piłkarze za zdobycie mistrzostwa świata dostana 350 tys euro premii. Maja dużą szanse. Są na pewno jednym z głównych faworytów.

0

@samueleto Niemcy powinni dostać więcej, bo przecież są wielkie szansę na obronę tytułu, a tego dawno nikt nie zrobił.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?