La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1115 Culés

1

KALENDARIUM: 30 marca 1999 r. niejaki van Gaal wyrzucił Oscara z treningu! Wówczas większość treningów Barcy była otwarta dla publiczności i mediów, co dziś wydaje się nieprawdopodobne. Luis va Gaal znany z ostrego charakteru na jednej z sesji treningowych zdenerwował się na piłkarzy za zbyt małe zaangażowanie podczas gry w ,,dziada''. Najpierw zrugał Celadesa, wypominając mu wywiady, w których deklarował iż brakuje mu rytmu meczowego. ,,Widziałem mecz z Lleida, czytałem gazety. Nie jestem w rytmie meczowym, nie jestem w rytmie meczowym.......ty musisz więcej pracować''- przedrzeźniał Hiszpana van Gaal, wspominając spotkanie, w którym Barca przegrała z Lleida 4:3 w Pucharze Katalonii. Chwile później oberwało się Rogerowi Garcii, który zdaniem holendra nie nadawał się nawet do Barcy B. W obronie brata stanął Oscar i van Gaal wyrzucił go z murawy, popychając go w stronę linii bocznej krzycząc: ,,Ty nie chcesz wrócić, ty możesz sobie iść''. Wszyscy trzej wymienieni piłkarze-Celades i bracia Garcia-po sezonie musieli opuścić drużyne.

To jest właśnie cały van Gaal, taki wariat niczym Mourinho, tylko może troche inteligentniejszy.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?