- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1503 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
22
Może to prezydent Ukrainy zdurniał ale to polski ma się starać ratować... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
Roobo
1
Najlepszy mundial według was w 21 wieku?Zdecydowanie RPA i Katar.W 2010r był mega klimat, otoczka... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Eklerek
6
Oglądam miodowe lata dla fabułyhttps://zapodaj.net/images/f978cd82a0b93.jpg
14 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1503 Culés
11
Mentalnosc Polaków to jest masakra... zwolnić Bartomeu , wywalić cały zarząd , następnie transfer Dembele , Coutinho to już Zarząd chwalony w niebiosa, teraz plotki o odejściu Umtiti i znowu zwolnić Bartomeu.. tragedia ! Nie ma ludzi idealnych.
38
@kkbarca Nie ma ludzi idealnych? Ronaldo nie lubi tego
8
@Wawrzyszewski Przecież to maszyna a nie człowiek..
3
@Pusshi Maszyna też człowiek.
0
@kkbarca Ja i tak bym go zwolnił za całokształt.. coutinho i dembele i nawet Antek tego nie zmienia dla mnie powinien być inny sternik
7
@kkbarca Nie ma ludzi idealnych, z tym się zgodzę, a cała reszta to wybitny przykład beznadziejnego generalizowania. Weź znajdź choćby 10 osób, które spełnia kryterium mentalności o jakiej piszesz (którzy wychwalają Bartomeu pod niebiosa, a wcześniej wywalały na zbity ryj).