La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 722 Culés

4

Samuel Umtiti może nie przedłużyć kontraktu z FC Barceloną. [El Chiringuito TV]

86

@masq Może, w sumie może też przedłużyć.

1

@masq Nikt go za gacie nie bedzie trzymał.. jeden judasz juz odszedł...

konto usunięte

2

@masq Jakieś geniusze musieli takie wnioski wysnuć.. niesamowite już nic nie będzie takie jak przedtem..

konto usunięte

1

@cinek090 Może zaczekajmy na dalszy bieg wydarzeń, a nie porównujmy go do Neymara. Tydzień temu był wielbiony, a po jednym słowie "joker" jest wyzywany od Judaszy...

konto usunięte

2

@cinek090 Nazywanie Umtitiego judaszem sugerując się zwykłymi plotkami... Ahh :')

2

@xofcbxo Gościu gdzie ja go wyzwałem od judaszy?? wyraźnie napisałem ze jeden judasz odszedł.. nie napisałem ze Samu jest judaszem ,nie nakręcaj sie.

1

@masq Wielu źródeł można słuchać, ale raczej nie Chiringuito TV. Stado madryckich krzykaczy i nic więcej. Jedną z bardziej poważanych osób jest tam Roncero. :D

konto usunięte

1

@cinek090 Po prostu wkurza mnie porównywanie sytuacji Sama do Neymara. Przez dwa lata nie sprawiał żadnych problemów. Chce podwyżki to od razu komentarze, że może odejść, że to Judasz i jak on może w ogóle chcieć więcej zarabiać? A podkreślam, że informacje o konkretnych sumach są podawane tylko przez dziennikarzy. Nie znamy prawdy, a już są negatywne komentarze względem Umtitego, który po prostu w tym momencie na to nie zasługuje.

0

@masq Może ale nie musi xd

« Powrót do wszystkich komentarzy