La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1720 Culés

3

"Dzisiaj, spoglądam na futbol z zupełnie innej perspektywy, a wszystko dzięki człowiekowi, który wywrócił do góry nogami sposób postrzegania i pojmowania przeze mnie piłki nożnej. Zaszczepił we mnie pierwiastek fantazji i szaleństwa, sprawił, że zacząłem zwracać uwagę na detale, które wcześniej nie miały dla mnie większego znaczenia."

Dobry artykuł.

https://footroll.pl/wywiady-i-felietony/3735,guardiola-omylny-perfekcjonista-tlusty-czwartek-5

1

@macio_944 Bardzo dobry artykuł. Moim zdaniem Pep zostanie w City maksymalnie 2-3 sezony. Potem roczna przerwa i najprawdopodniej zawita w Milanie.
Donnarumma, Romagnioli, Musacchio, Rodriguez, Calbria, Locatelli, Kessie, Calhanoglu, Suso, Silva czy Cutrone mogliby wskoczyć na wyższy poziom pod wodzą Pepa.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?