La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1668 Culés

konto usunięte

0

Mecz z Sevillą może być dla nas bardzo ciężki . Sevilla w lidze mistrzów raczej nic nie zwojuje więc rzucą siły na ligę . Nasi gracze sporo grali w reprezentacjach dlatego mimo wszystko trzeba pobawić się w rotację i w pełni skupić się na meczu z Romą. Raczej nie zagra Messi , nie wystawiałbym Suareza i Rakitica bo mają za sobą dużo podróży po różnych kontynentach a ewentualna porażka z Sevillą nie zmieni nic a odpoczynek dla kluczowych graczy będzie idealny. Skład widzę następująco :
Ter Stegen-Roberto-Umtiti-Vermaelen-Alba-Gomes-Paulinho-Coutinho-Vidal-Alcacer-Dembele.

1

@Matiz123 Myślę, że jak ktoś już doszedł do 1/4 LM, a specjalnie często tam nie dochodzi, to nie kalkuluje i rzuca wszystkie siły na LM i w lidze dalej walczy, nie ma nigdzie odpuszczania. Ale co do tego, że mecz z Sevillą będzie trudny się zgadzam.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?