- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1357 Culés
Gorące dyskusje
Bykunn
1
@Kozinho. Dla mnie mega nieodpowiedzialne jest klepanie jęzorem przed mediami a przed prokuratorem... » Czytaj dalej
72 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
29 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1357 Culés
3
Wczoraj na koncercie w Warszawie na Hopsinie 100 osób przyszło, dziękuję tato, że nie jestem ze stolicy. Niech nie przyjeżdżają dobrzy raperzy, bo u nas youngi zabsonyy i maliki stekajace do mikrofonu sa słuchani
41
@GenerałXavi Ja Radomskie.. Ale jak Pan Generał woli to Franz ma Camele
14
@GenerałXavi Trzy miesiące temu jeszcze by mi się zrobiły dołeczki na policzkach z tego żartu xD
0
@Socjopata co za pokrecony pokur... robi koncert w poniedzialek?XD jestem z warszawy ale nigdzie nie widzialem promo tego koncertu, dowiedzialem sie wlasnie teraz ze hopsin tu był=D
2
@kalabanga Niektorzy artyści codziennie gdzieś grają w Europie Ci więksi szczególnie, dla niego pewnie nie ma większego znaczenia, bo dostanie tyle ile miał zaproponowane. Zresztą koncert był o 21 i sknoczył o 22, wiele bym dał być na koncercie Hopsinie, ale kawał drogi robi swoje Jednak kiedy czytam w internecie, że na jednym z najlepszym na świecie raperów było 100 osób krew mnie zalewa, a daj info o 23 w środę, że taconafide gra to pół miasta przyjdzie
https://zapodaj.net/aa49523c7a43a.png.html W jakich ja czasach żyje xD
1
@Socjopata Podstawówka się bawi.. Można to tylko tak skomentować
3
@Socjopata Ej to pisaly laski z mojej szkoły haha
1
@gorgota Ech, powinieneś za szkole przeprosić xD
1
@gorgota *szlaufy :D
0
@Socjopata Ahahahahha, widzisz pewnie to dlatego, że większość z nas którzy słuchają rapu, a nie taconafide, nie mamy już 16 lat. Na Game'a czekałem 8 lat, co roku ta sama śpiewka z powodu śniegu autokar z rosjii do Polski nie dojedzie ;d w koncu się doczekałem. Nie miałem zielonego pojęcia o koncercie Hopsina, a jego też słucham więc tu raczej upatrywałbym kiepskiej promocji. Rzecz druga najtańszy bilet na hopsina 120 zł, na taconafide z 30 zł, to też po części jest powód, łatwiej od mamy wygarnąć 50 zł na wieczór, niż 150 :)
1
@Socjopata Ale dzięki za podbudowanie ego, jak 5 lat temu troszke sie bawilem w hiphopy, i zagralem 3 koncerty w warszawce, to mialem tak min 50 osob, ni wazne ze wiekszosc znajomi, ale to juz tak blisko Hopsina!
0
@kalabanga Powiem Ci, że teraz bilety na taconafide od 50 do 90 złotych siegaja, którego możesz mieć cały rok w jakim mieście chcesz
0
@Socjopata Chłopaki są na topie ewidentnie, choc przedstawiciel tej samej kategorii, gra w hulakuli za 20 zł "Malik Montana wystąpi już 18 kwietnia w centrum rozrywki Hulakula. Oznacz osobę, która nie może przegapić tego koncertu! Bilety w cenie 20zł ". Typ w kawałkach chwali się, że z Warszawskiego Wrzeciona, i taki umpaumpa co to nie on, szkoda że ja gościa nigdy na dzielni nie widziałem a to podobny rocznik, nikt o nim nie slyszal jak pytalem, ale brzmi groźnie. Bo jak w warszawie powiesz że z Wrzeciona, to wielkie oczy robia.
0
@Pusshi Hahaha tez takie okreslenie jest prawidlowe xd
1
@gorgota Szczególnie na ten typ tego gatunku :D