- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1432 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
122
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
macio_944
10
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
13 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1432 Culés
8
- Leo Messi o Dybali: ''Rozmawiałem z Paulo i to, co mówił, jest prawdą - w Juventusie odgrywa tę samą rolę, co ja. Kiedy gramy razem w reprezentacji, on jest bardziej przesunięty na lewą stronę, do czego nie jest przyzwyczajony. Ciężej jest nam razem grać, ja nie schodzę często na lewą stronę. Z kolei z prawej możemy ścinać grę do środka i wtedy mamy przed sobą całe boisko. Rozumiem jego słowa, tu nic nie trzeba więcej wyjaśniać.'' [goal]
- Juan Román Riquelme: ''Myślę, że Messi jest najlepszym piłkarzem na świecie, ale Iniesta rozumie grę jeszcze lepiej. On widzi na boisku to, co my oglądamy w telewizji czy z perspektywy trybun stadionu. Widzi to wszystko... będąc na środku boiska z piłką przy nodze. Niesamowite! Messi i Iniesta to dwie bestie. Uwielbiam oglądać ich w akcji, ponieważ głównym powodem, dla którego ludzie przychodzą oglądać mecze, jest rozrywka i spędzenie dobrego czasu, dlatego powstał futbol. Mundial? Jesteśmy podekscytowani bo wiemy,że z Leo możemy wygrać Mistrzostwa Świata. Messi to nasza największa nadzieje.'' [MD]
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.
12
@MaTt_BarcaFan Co ci to przeszkadza, że podaje informacje o tym co mówią o piłkarzach Barcelony lub co sami piłkarze mówią? Ja lubie poczytać takie teksty, bo na La Rambli oprócz rozmów między użytkownikami warto dodawać różnorakie informacje. Jak ci to przeszkadza to włącz to ignorowanie, ale nie rozumiem po co te komentarze?
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
1
@BarcaInfo Serio nie wiem czym podpadłeś. Nie zaśmiecasz przecież całej strony tylko sklejasz w jeden komentarz i nie są to jakieś informacje o 3. Lidze Republiki Kongo tylko zazwyczaj związne z TOP ligami. Widocznie niektórzy wyrzucają zły humor do internetu
1
@gorgota Info o 3 lidze Republiki Kongo moglyby byc ciekawe :D
0
@mekston Haha tam to wyniki meczów Ci pocztą wysyłają i po miesiącu dochodzą bo internet nie dochodzi ;P