- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1674 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
96 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
CLS63AMG
33
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
41 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1674 Culés
0
Górnik Zabrze odzyskał 3 pkt za walkower z Piastem :)))
9
@MarioVeB! Jednak jest sprawiedliwość w polskiej piłce :v
14
@MarioVeB! Ale mieszaja w tej naszej lidze...za chwile sie okaze,ze legia dostanie 3 pkt za to ,ze jest ze stolicy
1
@Pusshi Sprawiedliwość? Pierwsza decyzja była właśnie sprawiedliwa, a teraz nagle uznano odwołanie Górnika. Ciekawe za ile pieniędzy ;)
0
@kamilo0066 za 20000 bo o tyle zwiększyli kare
2
@lukaszbrk to jakiś kompleks? komentarz o Górniku i Piaście a Ty wtrącasz się z Legią do tego z małej litery
2
@kamilo0066 Skoro Legia wcześniej nie dostała ujemnych punktów dlaczego Górnik miał dostać? Również jestem zdania że za takie rzeczy powinny być ujemne punkty, ale wszystkich trzeba traktować równo, trzeba być konsekwentnym
1
@Pusshi Co mnie interesuje Legia? Mówię o meczu Górnik - Piast. Obie strony były winne i takie rozwiązanie było bardzo dobre o dziwo, bo zazwyczaj takiego rozwiazania PZPN nie proponował. Aż nagle po odwołaniu zmieniają decyzję na korzyść Górnika. Czyli wyszło, że są bez winy. Nie kibicuję żadnej z tych drużyn, ale to co teraz dzieje się w PZPN to jedna wielka szopka z Bońkiem na czele.
0
@kamilo0066 Ja się zgadzam, że obie strony były winne. Ale skoro wcześniej Legia nie dostała ujemnych pkt to Górnik też nie powinien, trzeba być konsekwentnym. Jeśli karać Górnik to Legie też
0
@Pusshi A Ty dalej z Legią..
0
@kamilo0066 Porównuje identyczne sytuację, ale widać że ty nie rozumiesz :)
0
@Pusshi A Ty nie rozumiesz, że mówię o tym meczu i tym że nie jest sprawiedliwa decyzja. A Ty idziesz w zaparte, że co z tego skoro Legii nie ukarano to tutaj też nie mogą ;/
0
@kamilo0066 Ale przecież przyznałem ci rację... Powinny być za to ujemne punkty i to byłoby sprawiedliwe gdyby Legia też dostała karę, czego nie rozumiesz? Trzeba być konsekwentnym...