La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1209 Culés

0

Fajna do oglądania ta MLS. W sam raz na wieczór. Poziom (przede wszystkim obrony) nie jest wysoki, ale to sprawia, że jest wiele fajnych akcji indywidualnych i drużynowych, w szczególności gwiazd z Europy. No i te różne atrakcje po golu jak ognie za bramką itd.

konto usunięte

0

@PatrychoO MLS dalej leci na Eurosporcie?

1

@PatrychoO szkoda tylko, ze Eurosport tak mało meczy pokazuje... bo ta liga jest naprawdę coraz lepsza i ciekawsza do oglądania

0

@LuisSalvano Tak, ale właśnie jak kolega wyżej pisze, bardzo mało meczów. Wczoraj liczyłem na NYCFC z Orlando, to żadnego meczu nie było. Pokazują chyba tylko jeden mecz na kolejkę.

1

@PatrychoO czasem sie zdarzy, że pokażą 2-3 na kolejke, ale to rzadko i głównie w wakacje, gdy inne dyscypliny mają przerw

0

@FCB24 Szkoda, bo tak naprawdę, to co Eurosport ma do zaoferowania poza sportami indywidualnymi? Podoba mi się komentarz Eurosportu, ale chciałbym, żeby Eleven wykupiło licencję MLS.

1

@PatrychoO noo fakt, komentarz mają naprawdę super, zwłaszcza taki jeden gość( niestety nazwiska nie pamiętam). Fajnie by było, jakby nawet z odtworzenia jakieś mecze pokazywali

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?