- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1150 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
7
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
68 odpowiedzi
Ilka
2
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
43 odpowiedzi
Ilka
9
A po ciężkiej pracy dobry lodzik :) https://zapodaj.net/images/a19fde8b97e2d.jpg
26 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1150 Culés
10
Kamil Stoch w świetnym stylu wygrał dzisiaj Kryształową Kulę za Puchar Świata i turniej Raw Air.
Co prawda w konkursie na skoczni do lotów w Vikersund zajął 6 miejsce ale wystarczyło to do kolejnych "dużych" triumfów.
Świetny sezon w wykonaniu Kamila - teraz Planica i totalny luz połączony z zabawą - mam nadzieję, że Kamil będzie tam wyluzowany ale i skoncentrowany bo chciałbym by wygrał jeszcze w tym sezonie 30 konkurs PŚ.
Za dzisiejszy konkurs trzeba docenić szczególnie Roberta Johanssona - kapitalnie walczył. Jeszcze 2 lata temu był blisko zakończenia kariery, tułał się głównie po Pucharze Kontynentalnym. Rok temu stanął pierwszy raz na podium PŚ w loteryjnych zawodach na Bergisel, a w tym sezonie przeszedł drogę od numer 5 (początek sezonu) do numeru 1 w norweskich skokach po drodze zdobywając 2 brązowe medale IO, a także złoto w drużynie i złoto w drużynie na MŚ w lotach.
Dzisiaj po raz pierwszy w karierze wygrał i zajął 2 miejsce w Raw Air - można mu kibicować lub nie ale trzeba powiedzieć jedno, gość był na skraju wycofania się ze sportu, a teraz jest jednym z najlepszych i jako jedyny starał się dorównać Kamilowi Stochowi podczas tego norweskiego turnieju. Brawo!
0
@Showman Również jestem pod wrażeniem metamorfozy Johanssona. Tylko pokazuję, że jeśli naprawdę chcesz i wierzysz w siebie to możesz wszystko :)
0
@SeeleyBooth U nas takim skoczkiem jest Stefan Hula - trochę w nieco mniejszym stopniu ale także pokazał jak może się "fajnie" zmienić sportowo.
Przez całą karierę głównie był wyśmiewany, a w tym sezonie pokazuje na prawdę dobrą formę - szkoda tylko, że Stefan nie zdobył choćby jednego miejsca na podium PŚ ale może to znak, że trzeba walczyć za rok? Może po prostu wszystko co najlepsze dopiero czeka Stefana?
0
@SeeleyBooth Ja tam chciałbym, żeby Kamil wygrał "Planica 7", ale będzie o to dużo ciężej niż np. "Willingen Five" :)
0
@Showman Z całego serca mu tego życzę. Przede wszystkim musi popracować nad psychiką. Ewidentnie widać, że słabiej radzi sobie z presją. Zazwyczaj po dobrej pierwszej turze w drugiej przy lekkim stresie wypada gorzej.
0
@SeeleyBooth Kiedy w Zakopanem rzeczywiście Stefan raczej nie wytrzymał psychicznie o tyle w Lillehammer moim zdaniem lekko przeszkodziło mu w tym jury nie mając gotowego przedskoczka,
Oczywiście nie będę usprawiedliwiał na siłę Stefana bo sam Hula powiedział po skoku, że nie wie dlaczego musiał tyle czekać na skok ale i sam nie oddał idealnego skoku ale faktem jest, że wstrzymali go na ponad 5 minut bez sensu kiedy był gotowy oddać skok.
Jeśli chodzi o IO to moim zdaniem punkty za wiatr Stefan dostał z kosmosu - sam po konkursie mówił, że nie wie jak to się stało bo skok był w porządku i podkreślał to każdy z Adamem Małyszem i Stefanem Horngacherem na czele.