La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1440 Culés

konto usunięte

0

Salah jest za dobry na Liverpool, przecież to już poziom kilka klas wyżej. On nawet na City jest za słaby. Barcelona lub Real, nic więcej.

konto usunięte

12

@Escobarcelonista W Barcelonie taki Salah to tylko ławka :) Nie porównujcie słabej angielskiej do La Liga bo to jednak inny poziom.

1

@Escobarcelonista Pytanie czy sezon zycia gra czy następne sezony beda podobne

konto usunięte

0

@marcin000019 Typie, on kręci takie same liczby jak Suarez, gdy był w Liverpoolu, więc rozumiem, że Suarez u nas też był skazany na ławkę? Mega logika. I ten stereotyp słabej angielskiej....

0

@piotrek1315 W Romie też spoko grał.

konto usunięte

3

@Escobarcelonista Typie, Suarez to inny poziom zawodnika.

0

@szymon6847 Nie ma co porównywac Salah z Romy do Salah z Live 4 klasy lepszy

konto usunięte

0

@marcin000019 Uzasadnij.

0

@piotrek1315 Fakt ale 15 bramek i 11 asyst w średniej Romie to i tak dobty wynik. W każdym bądź razie nie wydaje sie być zawodnikiem jednego sezonu i pewnie zdąży jeszcze dużo osiągnąć. Na pewno nie chce, żeby trafił do białych :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?