- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1396 Culés
Gorące dyskusje
gumaz
0
Jakie macie plany na sobote ?aktywnośc czy chlanie czy gierki ?
26 odpowiedzi
Bocheno1
27
@Faro - Ansu Fati@AlexDark00 - Robert Lewandowski @Popitek12 - Cristiano Ronaldo@NeroTFP1... » Czytaj dalej
41 odpowiedzi
KamQiX
47
Czerwona kartka za zasłanianie ust to najbardziej absurdalny przepis jaki wprowadzono w tym... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1396 Culés
0
Kilka razy mialem zakwasy w bicepsie, jednak zaczalem ćwiczyć kilka dni temu i dzisiaj nie moge ruszyc ręką powyzej łokcia i zupelnie inne uczucie(ból) niz w przypadku zakwasow. Czy jak jest to naderwanie miesnia to czy idzie to samemu rozpoznać?
0
@FCB24 Rozgrzewasz się przed ćwiczeniami?
1
@FCB24 No tak, przecholowales kolego teraz sie musisz pomeczyc i za kilka dni bedzie lepiej ;)
0
@SeeleyBooth No nie mowie ze to rozgrzewka profesjonalna, ale takie podstawy to tak
0
@Toretto Noo wlasnie tego sie boje...
1
@FCB24 Nie wiadomo. Bardzo cięzko jest naderwać mięsień bicepsa. Jeżeli nie ustanie po tygodniu udaj sie do fizjoterapeuty na usg nikt cie przez internet nei zbada.
1
@FCB24 Musisz być dobrze rozgrzany przed ćwiczeniami to po pierwsze. A po drugie jeśli dopiero zaczynasz z ciężarami to nie rzucaj siebie na głęboką wodę. Wszystko pomału. Organizm, a przed wszystkim mięśnie muszą się przyzwyczaić do wysiłku.
1
@FCB24 jakieś zasinienie lub krwiak jest?
1
@FCB24 Pewnie jakiś stan zapalny się zrobił, przeciążyłeś rękę. Voltaren w tabletce jedną dziennie przez kilka dni i powinno być ok.
1
@FCB24 Sam naderwałem mięsień na początku siłowni. Ale mięsień barku a bynamniej rotatory . Tylko ja robiłem klatke 5x w tygodniu bo byłem głupi. Jezeli chcesz jakis porad to napisz.
1
@kulek22 Przy zerwaniu mięśnia powinien być widoczny obrzęk, więc wątpię, że jest to naderwanie. Wydaje się, że przeciążenie.
1
@SeeleyBooth pewnie tak, przecholował kolega
mój trener od piłki nożnej zawsze mówił "jak boli to rośnie" :D
0
@kulek22 Dokładnie. Musi boleć :D Ja ostatnio z bólu praktycznie nie wychodzę :D
0
@FCB24 No trudno juz po fakcie, prawie kazdy sie na to lapie z poczatku :p przedobrzyles. Za duze obciazenie i prawdopodobnie zle wykonywales cwiczenia na bicka. Pierwszy trening to mimo, ze mogles machac hantelkami jak szalony to trzeba cwiczyc praktycznie bez obciazenia zeby rozgrzac i przygotowac miesien do kolejnych treningow. Bicek jest najbardziej wrazliwy, czeka Cie kilka ciezkich dni. Na nastepny raz nauczka. Byc moze rzeczywiscie jakis zel czy cos pomoze zeby zlagodzic bol, ale przejdzie samo, bedziesz zyc do lekarza nie ma co isc.