La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1652 Culés

1

MARCA's refereeing expert Andujar Oliver does not think there was enough contact for a penalty to be given.

"The official is correct not to award a penalty," he said on Radio MARCA.

"As soon as Marcos Alonso feels slight contact from Pique he allows himself to fall."

13

@mindbender84 1000 razy tłumaczyłem, że kontakt fizyczny to jeszcze nie faul. Musi spełnić określone wymogi w regulaminie. Tłumaczenie, że był kontakt i dlatego należy odgwizdać faul jest tak racjonalne jak oskarżenie kogoś o naruszenie nietykalności cielesnej wychodząc z metra.

7

@Sawik_10 Ta sytuacja przypomina mi sytuację z Krossem, tutaj sędzia zachował się profesjonalnie.

0

@dasouzar11 Tak, wówczas arbiter nie powinien dyktować jedenastki, bo nie było faulu na Kroosie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?