La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1550 Culés

0

I co sądzicie o tym jak angielska liga jest silna? Gdzie zespoły takie jak Tottenham, MU itd w Lidze Mistrzów. Dziś tylko Chelsea. Być albo nie być.

@down przepraszam mój błąd z City (zmylil mnie drugi mecz) i Live.

0

@halfnolife City? Przecież grają dalej.

konto usunięte

0

@halfnolife City i Liverpool są już w 1/4.

konto usunięte

0

@halfnolife City to akurat największy faworyt ligi mistrzów i nawet jeśli ją wygrają to i tak nie pokażą siły ligi Angielskiej tylko swoją bo Chelsea i Live mają małe szanse na wygraną a Spurs i United już odpadły.
Liga Angielska to najbardziej wyrównana liga świata (choć City w tym sezonie temu przeczy ) ale na pewno nie jest najlepsza.

0

@halfnolife Przecież City i Liverpool grają dalej.

konto usunięte

0

@Matiz123 Przed niespodzianką jaka sprawiło Leicester To statystyki mówiły że przez ostatnie 20 lat lige hiszpańska wygrywało więcej różnych zespołów niż w Anglii...

0

@halfnolife Chyba wszyscy teraz wiedzą że La Liga jest najsilniejsza pokazują to mecze w pucharach europejskich. Premier League przez wiele lat była mocna i bardzo wyrównana i tak przyjęło się że jest to najlepsza liga. Tam nigdy nie było zdecydowanego faworyta do wygrania zawsze była ta wielka czwórka teraz mówi się o Top 6 ale niestety nie jest już to taki poziom jak dawniej. Dodatkowo zawsze była to liga bardzo wymagająca gdzie wielu wspaniałych piłkarzy się nie sprawdziło. Anglia straciła na jakości piłkarskiej jedyne co tam zostało to wielkie pieniądze niemniej jednak takie City pokazuje póki co że może Premier League wróci na szczyt.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?