La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1634 Culés

konto usunięte

9

Często piszecie że jak przyjdzie Griezmann to na ławce będą musiały siedzieć gwiazdy a to źle dla atmosfery w zespole. Z drugiej strony krytykujecie Gomesa, Paulinho czy Vidala że za mało dają i są za słabi na taki zespół jak Barca. No niestety ale jak chcemy mieć mocniejszą kadrę to musimy mieć lepszych zawodników a wtedy muszą i tak zwane gwiazdy usiąść na ławce. Bo inaczej różnica umiejętności między pierwszą jedenastką a resztą zespołu będzie się powiększać a to tym bardziej źle będzie wpływać na drużynę.

1

@Janiama czyli tylko gwiazdy daja poziom gwarantujacy dobry wynik? Jak tak to dlaczego galacticos sie rozpadli? I jakim cudem guardiola pyknal triplete? Keita, Busi/Toure, czy inne Jefreno-Bojano-Hleby to gwiazdy byly?
Takie mam wrazenie z tego wpisu jakbys mowil ze tylko one gwiazdy daja poziom

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?