La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 2622 Culés

0

Nie śledzę jakoś szczególnie Extraklasy, tylko wyniki i pozycje w tabeli, ale moja wiedza o tym kto gdzie gra jest raczej mizerna (z wyjątkiem Legii).
Dzisiaj na stronie Lecha Poznań na fb pojawił się konkurs, w którym trzeba obstawić strzelca pierwszego gola dla Lecha oraz minutę, w której strzeli. Jako, że do wygrania była Fifa 18 to postanowiłem coś napisać, no bo w końcu nawet jak przegram to przecież nic nie stracę. Jako, że nie za bardzo się teraz orientuję kto w tym Kolejorzu gra to obczaiłem sobie w komentarzach kogo ludzie piszą. Najczęściej był to Gajos i Gytkjaer. No więc dobra, napisałem: ,,Gytkjaer 61".
Nie śledziłem meczu, wszedłem tylko przed chwilą na flashscore zobaczyć co i jak. Patrzę a tu pierwsza bramka dla Lecha: Gytkjaer 63 minuta... :)))
Wszystkie moje grzechy z ostatniego tygodnia przeleciały mi przed oczami :))

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?