La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 987 Culés

1

Mnie to strasznie denerwuje u nas (nie tylko w tym meczu ale ogólnie) ze często lekceważą przeciwnika. Największe kluby nie powinny tego robić. Często się tak zdarza ze mamy duża przewagę w lidze a potem jakoś lekceważą to wszystko tak jakby liga była wygrana. Wiadomo ze może przyjść słabszy okres ale nawet jak przychodzi słabszy okres to nie możemy remisować z najsłabsza drużyna, powiecie ze sędzia przeszkodził to prawda ale mecz już powinien być do tego czasu rozstrzygnięty (do karnego). Tego strasznie nie lubię w Barcy. Pewnie posypią się głosy ze to wypadek przy pracy ze nie jestem prawdziwym kibicem a ja wychodzę z tego założenia ze jeśli zasługują to chwale jeśli zawala to krytyka jest potrzebna. Nawet jak był ten remis i 20 minut do końca to jakoś nie widziałem chęci strzelenia gola za wszelka cenę , brakuje tego charakteru.
Jeśli chodzi o trenera to chyba pierwszy raz jego skład nie zdał egzaminu, trudno zdarza się. Mówił ze skupia sie na każdym meczu a według mnie po prostu myślami był już na meczu z atletico.
Przewaga jeszcze została ale ja bym chciał żeby więcej młodych ze szkółki grało co będzie gryzło trawę i walczyło za dwóch. Nie oszukujmy się iniesta jest wybitny ale dzisiaj zagrał bardzo słabo. Mówienie ze on reguluje tempo to trochę nie prawda bo tym co reguluje to jest Busi a Inesta mniej już po prostu nie przekonuje, wiadomo ma pojedyncze świetne zagrania ale nie pamietam jego jakiejś składnej akcji która by przeprowadził i posłałbym ostatnie podanie jak za dawnych czasów.
Komentarz trochę pomieszany bo skakałem z tematu do tematu ale napisałem to o czym myśle od dłuższego czasu :) pozdro i lecimy dalej :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?