La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1724 Culés

9

Valverde:

''Quini? To wielka strata dla świata futbolu. Był świetnym piłkarzem i bardzo miłym człowiekiem. Wszyscy go kochali. Las Palmas? Są bardzo mocni w defensywie. Walczą o utrzymanie w lidze i uważam,że będzie to ciężki mecz. Mecz z Atletico jest teraz mniej ważny ponieważ liczy się jutrzejsze starcie. Terminarz? W tym tygodniu zostaliśmy skrzywdzeni i pojawiło się wiele pytań dlaczego został on tak ustalony,ale my nic nie możemy z tym zrobić. Odpoczynek dla Leo i Suareza? Zobaczymy jutro. Nie martwię się niedzielnym meczem z Atletico. Jutrzejszy mecz jest ważniejszy. Jeśli,któryś z zawodników nie zagra to dowiecie się o tym jutro. Liga? Jeszcze się nie skończyła,przed nami dużo meczów a Atletico powalczy o nią do końca. Ter Stegen? Jest dla nas bardzo ważnym piłkarzem tak samo jak Cillessen. Z codziennych obserwacji mogę powiedzieć,że mam najlepszych bramkarzy na świecie. Myślę,że Ter Stegen i Jasper idealnie pasują do tego klubu. Piłkarze La Masia? Alena trenował z nami kilka razy i cały czas go obserwuje. Tak samo Busquets,który jest teraz kontuzjowany. Zawsze będę korzystał z młodych piłkarzy,kiedy będę tego potrzebował. Gerard Pique? Trenuje z nami normalnie. Po meczu z Giorną nie doznał kontuzji. Wszytko jest z nim dobrze. Vidal jest jedną z opcji do zastąpienia Semedo.'' [fcb]

0

@BarcaInfo Strata chyba a nie stara;-)

0

@BarcaInfo ,, są bardzo mocni w defensywie " tutaj też jest ewidentny błąd .

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?