- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1724 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
106
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Batys
13
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
28 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1724 Culés
9
Valverde:
''Quini? To wielka strata dla świata futbolu. Był świetnym piłkarzem i bardzo miłym człowiekiem. Wszyscy go kochali. Las Palmas? Są bardzo mocni w defensywie. Walczą o utrzymanie w lidze i uważam,że będzie to ciężki mecz. Mecz z Atletico jest teraz mniej ważny ponieważ liczy się jutrzejsze starcie. Terminarz? W tym tygodniu zostaliśmy skrzywdzeni i pojawiło się wiele pytań dlaczego został on tak ustalony,ale my nic nie możemy z tym zrobić. Odpoczynek dla Leo i Suareza? Zobaczymy jutro. Nie martwię się niedzielnym meczem z Atletico. Jutrzejszy mecz jest ważniejszy. Jeśli,któryś z zawodników nie zagra to dowiecie się o tym jutro. Liga? Jeszcze się nie skończyła,przed nami dużo meczów a Atletico powalczy o nią do końca. Ter Stegen? Jest dla nas bardzo ważnym piłkarzem tak samo jak Cillessen. Z codziennych obserwacji mogę powiedzieć,że mam najlepszych bramkarzy na świecie. Myślę,że Ter Stegen i Jasper idealnie pasują do tego klubu. Piłkarze La Masia? Alena trenował z nami kilka razy i cały czas go obserwuje. Tak samo Busquets,który jest teraz kontuzjowany. Zawsze będę korzystał z młodych piłkarzy,kiedy będę tego potrzebował. Gerard Pique? Trenuje z nami normalnie. Po meczu z Giorną nie doznał kontuzji. Wszytko jest z nim dobrze. Vidal jest jedną z opcji do zastąpienia Semedo.'' [fcb]
0
@BarcaInfo Strata chyba a nie stara;-)
0
@BarcaInfo ,, są bardzo mocni w defensywie " tutaj też jest ewidentny błąd .