La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 970 Culés

1

Witam wczoraj pisaliście, że Ćwiakała dawał do zrozumienia z Dembele to przygłup. Czy ktoś może dokładnie powiedzieć co komentator mówił w trakcie meczu?

8

@Varkond Co chwilę sugerował, że Dembele często miewa nieinteligentne zagrania.

0

@Varkond Że Dembélé często popełnia głupie błędy boiskowe. Wspomniał też że Coutinho jest inteligentniejszym piłkarzem i podejmuje mądrzejsze decyzje niż Dembélé. Chodziło tu o inteligencję boiskową.

4

@Nano22 Na chwile obecna tak jest.

0

@Kibic1985 Niewątpliwie. Jednak trzeba mieć na uwadze że Dembélé ma tylko 20 lat i z czasem może być tylko lepszy ;)

konto usunięte

0

@Varkond Wczoraj to on akurat chwalił obu zawodników, bo znacznie poprawili swojar gre.

0

@Nano22 Tak,trzeba miec to na uwadze

1

@tomaszzalesie chodzi o to,ze komentatorzy wczoraj zapomnieli chyba,ze Dembele prawie w ogole u nas nie gral do tej pory i jechali po nim ,jak by gral od pol roku jakies totalne dno

konto usunięte

0

@Trojanek23 No wiem, ale z drugiej strony chwalili obu zawodników, że w porównaniu do ostatnich występów zagrali bardzo dobrze.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?