La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 692 Culés

2

Ale jednak trzeba być pewnym siebie. Jesteś napastnikiem ofensywnie grającego zespołu, jest 24 kolejka ligowa, strzelasz TRZECIEGO gola i śmiesz uciszać kibiców :D No to trzeba mieć sporo pokory

0

@Bykunn uciszac kibicow? nie widzialem tego nawet

0

@Szczepano Nie było to jakoś strasznie ostentacyjne, ale przyłożył sobie palec do ust ewidentnie

konto usunięte

0

@Bykunn To był czwarty gol i wcale nie tak mało ważny, bo było 3:2. Poza tym on sobie tam pomachał tylko palcem, zrobił jakiś geścik, raczej nie uciszanie. A nawet jeśli ich uciszał, to nie jest ważne, która bramka, bo zazwyczaj to reakcja na gwizdy i przyśpiewki z trybun w jego stronę.

0

@Rzetafi Wow no to bardzo nie oglądałeś meczu :D to była bramka na 3:5, nie pomachał palem tylko ewidentnie przytrzymał go przy ustach i nie ma szans że była to reakcja na jakieś przyśpiewki bo gość wszedł na boisko 2 min wcześniej i nikogo na trybunach to raczej nie obchodziło. No i oczywiście to był Jego 3 gol w lidze a nie 4

konto usunięte

0

@Bykunn Trochę się pogubiłem, byłem pewien, że to na temat Grzmota ;) - bo on również zrobił taki gest, co wziąłem za to niby uciszanie (na początku jak biegł do cieszonki). A co do Benzemy, to tylko widziałem takie coś, że pocałował paluszek: https://ibb.co/m0vcLn

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?