La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1363 Culés

0

Po mojemu to Juve kroczy drogą Milanu

12

@Jordi10 Nie prawda, Juventus prowadzi dobra politykę transferową czego nie można powiedzieć o Milanie :)

2

@Jordi10 Ich najlepsza jedynastka jest młodsza od naszej.

konto usunięte

0

@Jordi10 Masz rację. Po Twojemu. Jednak myślę, że Milan za 3 lata będzie w innym, lepszym miejscu niż jest teraz mimo mojej niechęci do nich.

0

@krzychu1526 Przepraszam że nie byłem dość precyzyjny ale chodziło mi o ten Milan z przed przeszło dekady, jeszcze kiedy rządził nim Berlusconi a trenerem był Carlo Ancelotti, graczami Szewczenko, Cafu, Inzaghi, Seedorf... To była wielka firma ale już ze staruszkami w składzie. I niby mieli młodych grajków w składzie ale ci nie dawali tyle jakości.

Potem wszystko powoli zaczęło się sypać i wiadomo ... Do dziś redaktor R. Stec - wielki kibic Rossonerich - cierpi katusze oglądając mecze Milanu.

Juve jest w tej dobrej sytuacji, że finansowo stoi bdb. To - nie licząc Bayernu i klubów zarządzanych przez arabskich szejków - jedna z najstabilniejszych finansowo ekip w Europie. Inie muszą sprzedawać swoich gwiazd. Problem w tym, że poza Dybalom (akurat kontuzjowany) i Cuadrado (niestabilna forma i też kontuzja) to na kim mają budować i odmładzać zespół. A potrzebne to jest, oj potrzebne....

No to teraz możecie krytykować...... Bo temat pojaśniłem

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?