La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 993 Culés

konto usunięte

3

Trochę nie rozumiem tego pomeczowego hejtu na naszą drużynę.Owszem graliśmy słabo (bardzo słabo), ale pamiętajcie że na horyzoncie jest mecz z Chelsea.Nie chcę usprawiedliwiać dzisiejszej straty punktów Ligą Mistrzów, ale czy wy też odnieśliście wrażenie że graliśmy "na pół gwizdka"? Remis z przydupasami Realu boli,lecz nie jest jeszcze tragedią.Jestem pewien że Valverde weźmie sobie do serca dzisiejszy wynik meczu i popracuje z drużyną nad stylem gry z takimi PKS-ami...
No cóż, Real wczoraj wygrał,Barca dzisiaj nie zdołała. "Real odrabia stratę". -17 pkt do Barcy. Bye, bye słoneczka...

2

@Kajtek77 Przeciez jak by grali od poczatku tak jak pod koniec to na bank by cos wpadło. Widac, że na 100% mecz to nie byl.

1

@Kajtek77 po meczu z Valencią można było zauważyć jaką rolę gra motywacja i nastawienie. Z Chelsea będzie ciężko bo zagrają identycznie jak Getafe, ale o awans jestem raczej spokojny

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?