La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1360 Culés

0

Mój ojciec, kibic Realu, powiedział mi ostatnio, że jak dzisiaj przegrają z Sociedad, to przestaje ich oglądać. Z jednej strony go rozumiem, po co oglądać taką padakę i się denerwować w tym wieku, ale z drugiej nie wyobrażam sobie opuszczenia Barcelony w takich ciężkich chwilach, nawet jeśli moja obecność przed telewizorem nic nie zmienia w ich grze :D

0

@Nigaki A tak a propos jak to soe stało że kibicujesz Barcelonie? Klub raczej wynosi się z domu.

konto usunięte

2

@Nigaki Zobaczymy ilu "kibiców" przestanie oglądać Barcę po odejściu Leo. Heh

5

@Eto'o9 R10 Objadałam się za dzieciaka Laysami z Ronaldinho na opakowaniu :D Poza tym podobał mi się kolor koszulek oraz stwierdziłam, że zrobię ojcu i bratu na złość :D

konto usunięte

0

@Nigaki Po połowie nieudanego sezonu? Po tym jak w zeszłym roku obronili LM? Spoko. Przekaż mu pozdrowienia od wieloletniego kibica Milanu. :P

0

@Misanthrope Wiesz, mój ojciec bardzo przeżywa przegrane, a ma już 62 lata i bierze tabletki na nadciśnienie, w sumie to dobrze, że ogranicza stres :D
A pozdrowienia na pewno przekażę ;)

konto usunięte

1

@Nigaki A, to w takim razie przepraszam. Nie wziąłem pod uwagę czynników zdrowotnych. W sumie racja, obecna gra Realu może być zagrożeniem dla zdrowia, zarówno fizycznego, jak i psychicznego. :P

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?