La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1804 Culés

26

Niech Mina podejdzie do tego sezonu, jak Umtiti w pierwszym, a jestem pewien że osiągnie sukces. Z pokorą, że pierwszy sezon to przede wszystkim sezon nauki. Mamy stopera, to mam nadzieje że będziemy z niego korzystać - żadne Busquetsy na środku. Liczę że zagra z Getafe w niedziele.

5

@sewciu50 Też na to liczę. Wyglądał spoko te pare minut z Valencią. Imponował pewnością siebie nawet. Musi dostać cały mecz.

1

@sokot Jedynie o co sie boje, to o jego zwrotność. Raczej nie będzie mógł grać w parze z Pique, Barca kogoś potrzebuje o profilu Mascheran / Vermalena / Umtitiego, żeby był do pary z Kolumbijczykiem. Bo jak z zdrowiem Belga jest, to każdy wie.

0

@sewciu50 tylko kto przyjdzie na piątego ? Verma jak gra jest mega kocur.

1

@sokot To inna sprawa. Dużo zależy od tego, czy Thomas zostanie w klubie czy nie, a to znowu zależy od jego zdrowia.
Tak swoją drogą, szkoda że tak dobry stoper, miał tak kariere spieprzoną przez kontuzję.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?