La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1555 Culés

1

Recenzja filmu Bright ocena 4,5/10 : Będzie to jeden z gorszych filmów tego roku i nawet taka gwiazda jak Will Smith go nie ratuje w sumie nie wiem od czego zacząć krytykę bo jest mnóstwo rzeczy do których można się przyczepić a więc:

1.Film jest o wiele za długi w stosunku do tego co w nim oglądamy mamy wiele świetnie zapowiądających się wątków po czym twórcy totalnie dają nam plaskacza na ryj w skrócie "mamy opowiadania o wielkiej wojnie i o panu ciemności" z czego na koniec nie dowiadujemy się z tych wątków nic ciekawego ba nie są nawet choć trochę bardziej budowane.

2.Totalnie niewytłumaczalne zachowania naszych bohaterów. Tylko początek filmu pozwala nam przez krótką chwilę poznać 2 naszych protagonistów po czym film wrzuca nas w jakieś szambo i tłumaczy zachowania bohaterów wprost przykładowo po 20 min strzelaniny dowiadujemy się dlaczęgo bohater A postąpił tak a nie inaczej

3.Nawet przez chwilę filmu nie czułem się zżyty z żadnym z bohaterów po części to wina pkt 2 ale przez cały film miałem totalnie wywalone na postacie które w pierwszej lepszej chwili mogłby dla mnie umrzeć.

4.Celowe przedłużanie niektórych scen i głupota niektórych bohaterów

5.Końcówka filmu


0

@Barteo Will Smith to w ogóle w ostatnich czasach gwarancja słabego filmu. Ostatni dobry to "Jestem Legendą", który i tak jest co najwyżej mocnym średniakiem, jak porówna się go z resztą filmów w tym gatunku.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?