La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1003 Culés

2

Muszę przyznać, że boję się o awans mimo, że to Espanyol...

konto usunięte

42

@tomek.z Wy zwariowaliscie xD

27

@tomek.z A ja mam wrażenie, że skończy się tak jak z Celtą rundę wcześniej.

1

@Nigaki Z tą różnicą że Celta musiała zaatakować, a my mieliśmy w składzie Iniestę i Dembele którzy potrafią zrobić szum. Liczę na awans ale czuję że będzie trudno.

57

@tomek.z A ja mam wrażenie, że na tej stronie to ludzie mają nastrój w zależności od sytuacji. Przykłady:
1. Obroni kilka trudniejszych strzałów to "najlepszy bramkarz na świecie".
2. Puści szmatę to "najgorszy bramkarz na świecie".
3. Zagra dobry mecz to "zawsze w niego wierzyłem, pokazał, że ma talent".
4. Zagra słaby mecz: "do sprzedania, Barcelona to za wysokie progi".
5. Barcelona wygra mecz w świetnym stylu: "Wygramy w tym roku tryplet".
6. Przegramy minimalnie pierwsze spotkanie od kilku miesięcy: "Opadniemy z Pucharu Króla".

Przykłady można mnożyć. Czasami mam wrażenie, że średnia wieku na tej stronie wynosi 13 lat a głównie artykuły komentują neurotyczne postacie, które zmieniają zdanie w zależności od sytuacji.

konto usunięte

0

@tomek.z Gdyby wygrali 3:0 to rozumiałbym obawy. Nam wystarczy 1:0 i doprowadzimy do dogrywki. Teraz zagramy najsilniejszym składem, z Luisem od 1 minuty i przede wszystkim Albą oraz Iniestą. Wiesz dobrze, że gra z tymi zawodnikami jest o wiele prostsza. Jak chłopaki się zepną to już w pierwszej połowie remontadę zrobią.

1

@Eto'o9 R10 Iniesty i Dembele brak, ale wciąż mamy Messiego, Suareza i Albę. Rakitić też potrafi zagrać do przodu jak chce. Myślę że ta czwórka, a przynajmniej trójka, też narobi sporo szumu i pomimo obrony, Espanyol się złamie prędzej czy później.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?