La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1108 Culés

17

Jedyna niezrozumiała dla mnie decyzja to trzymanie Vidala do końca. Już równie dobrze mógł zostać Denis na boisku. Rakitić kolejny mecz i kolejny głupi błąd.

Wynik to czysty przypadek. Nie ma co przeżywać. Przez głupią decyzję arbitra o nie wyrzucenie piłkarza espanyolu, a następnie obronę Lopeza papużki tak się nakręciły, że coś musiało wpaść. Zrobili się agresywni jak cholera i straciliśmy kontrolę w środku. Tylko Paulinho ma warunki coś powalczyć.

Na Camp Nou nie powinno być niespodzianki. Spodziewam się walca w postaci galowej 11 i braku eksperymentów.

konto usunięte

1

@Kozinho. No tak.. przez większość czasu Rakitić grał praktycznie na lini z obrońcami po wejściu... potrafię zrozumieć Digne, że przegrał pojedynek biegowy po 80tej minucie ze skrzydłowym, to że minimalnie Verma był źle ustawiony, to że Busi wracał zbyt wolno, ale że Rakieta zamiast za###ać, truchtał sobie za zawodnikiem przy golu już nie...
Ale jego obrońcy i tak będą twierdzić, że jest wspaniały ;)'
Żeby nie było, że tylko na niego..
Luis też dał słabą zmianę, Rafy- wiadomo, nie oceniam

0

@Pedeudo Miałem na myśli sytuację po której oddali groźny strzał z wolnego. Nie nakręcaj się. Bramka dla espanyolu to jakiś farfocel, który mógł sie przydarzyć i tyle.

konto usunięte

0

@Kozinho. No tak.. tu też popełnił błąd, niemniej mu się upiekło, natomiast te jego powroty są tragiczne i to nie pierwsza stracona z tego powodu bramka.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?