La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1125 Culés

1

Cieszy forma Barcelony! Brawo dla trenera i zawodników za postawę po straconej bramce na 2:0. Myślę, że gdyby Paulinho nie strzelił kontaktowego gola przed przerwą, to teraz moglibyśmy mówić o remisie. Barca reaguje - to dobrze. Tego nam brakło w ostatnich latach, kiedy budziliśmy się z ręką w nocniku w 85 minucie. Swoją drogą trenerzy to naprawdę mają pomysły na wyjściową jedenastkę na Anoeta. Jak w pierwszym sezonie Lucho na ławce siedzieli Messi z Neymarem, tak dzisiaj Ernesto postawił na Gomesa w miejsce Iniesty. Myślę, że taka decyzja była spowodowana kilkoma czynnikami. W czwartek Andres zagrał 63 minuty, teraz czeka na dwumecz z Espanyolem, a jak wiadomo derby rządzą się swoimi prawami. Wolałbym zobaczyć Iniestę w meczu z "Papużkami" niż dziś w meczu ligowym mając dość sporą przewagę nad Atletico i Valencią. Do tego zbliża się dwumecz z Chelsea w fazie pucharowej Ligi Mistrzów. Ostatnio Chelsea złapała lekką zadyszkę - ostatnie 3 mecze to 3 bezbramkowe remisy. Nie mniej jednak Chelsea to nie ogórki, i na ten dwumecz na pewno zepną poślady, bo nikt nie chce odpaść tak wcześnie z Ligi Mistrzów. W tych meczach na pewno zobaczymy naszego magika z "8" na plecach. Dlatego takie mecze, w których nie gra, są dla mnie zrozumiałe. Mam tylko nadzieję, że za trzy tygodnie gdyby Andres potrzebował odpoczynku to żeby w wyjściowej jedenastce widniało nazwisko Coutinho, a nie Gomesa :) VAMOS!

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?