La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1461 Culés

14

Porażki Realu cieszą O tyle, że upada mit "madryckiego Guardioli" Zidane'a. Realu sen o sekstecie czy takiej dominacji, jaką Barcelona osiągała za Pepa został brutalnie przerwany. Możemy mieć z tego satysfakcję, Real nie potrafi na dłuższą metę dominować, ma tylko przebłyski.

konto usunięte

18

@Michael24 Pewnie każdy kibic chciałby żeby jego ulubiony klub miał takie przebłyski jak wygranie Ligi Mistrzów dwa razy z rzędu.

7

@Michael24 gdzie łysemu do Pepa xD a gdy myslę o geniuszu klaskacza to przypomina mi się to:

3

@Ratamahatta Nazwałem to przebłyskiem bo Barcelony za Pepa bał się każdy, a Realu w ostatnim okresie bać się można było jedynie wiosną ubiegłego roku. Wygrali 2x LM i uważam to za wynik ponad stan, wycisneli 300% normy.

konto usunięte

5

@Ratamahatta Widzę, że ta LM to zaślepiła oczy nie tylko kibicom realu...
Może przypomnij sobie najpierw, w jakich okolicznościach wygrali ją 2 lata temu. Następnie porównaj to z tym, kiedy ostatnio sięgnęliśmy po tryplet, albo sezon 12/13, kiedy Bayern demolował wszystkich jak jakiś buldożer.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?