La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1510 Culés

5

Wydaliśmy; €323.8 mln
Zarobiliśmy; €226 mln
Bilans; -€97,8 mln
Za chwilę pewnie zarobimy na Mascherano( 10mln ), Rafinha( 20mln ), Arda( 10mln), Deulofeu( 20mln ), Aleix( 10mln ) + obstawiam że w lecie Denis( 20mln ), i Gomes ( 40mln ). Daje to 70mln + ewentualne 60mln. Nie wierzę że sprzedamy ich wszystkich ( ja bym zostawił mimo wszystko Rafinhę i Gomesa ) ale to redukowanie kadry z zawodników niepotrzebnych i zastępowanie ich młodymi zdolnymi ( Dembele, Coutinho, Mina, Arnaiz ) + w lecie ( De Ligt, Arthur ) wygląda obiecująco i w końcu zaczynamy myśleć na przyszłość.

konto usunięte

0

@ricardo0705 Gdzie Arthur miałby grać?

4

@Escobarcelonista Tam gdzie teraz gra Denis i Gomes którzy już swój limit wyczerpali a nie pokazali zupełnie nic.

0

@Escobarcelonista Może w środku pola? Od czasu odejścia Xaviego brak nam rozgrywającego.

konto usunięte

0

@Escobarcelonista Bedzie wszystkimi rotować ka w FIFA... xD

konto usunięte

1

@ricardo0705 Rozumiem, że jakimś zaklęciem ominie przepisy na trzech graczy bez europejskiego paszportu.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?