- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1553 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
2
Cytat z Inn Poland :"Wiktoria Brzoska, córka Rafała Brzoski, nie chce, by jej biznes definiowało... » Czytaj dalej
61 odpowiedzi
Hosh
7
Pamiętajcie, w razie wojny, gdy geje w rurkach będą walczyć o niepodległość Polski, to... » Czytaj dalej
20 odpowiedzi
Karol145
0
Może mi ktoś wyjaśnić skad wziął się fenomen diety keto? Przecież jedzenie samych potraw... » Czytaj dalej
25 odpowiedzi
Media
Sonda
Kto powinien wygrać Złotą Piłkę 2026?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1553 Culés
3
Ja jestem ciekawy, bo w lipcu/sierpniu było pisanie, żeby Bartomeu wypier*alał. Teraz po dobrej rundzie i możliwym przyjściu Coutinho zdanie zmieniło się chyba o 180 stopni.
74
@I Love Fc Barcelona Mi się nie zmieniło.
2
@I Love Fc Barcelona Ja zdania nie zmieniłem :-)
2
@I Love Fc Barcelona Wciąż moim marzeniem jest opuszczenie swojego stanowiska przez niego.
Btw, kiedyś za taką cenzurę bana wyłapałem. :D
1
@I Love Fc Barcelona Nadal ma się stąd wynosić.
1
@Destiny Mimo wszystko nie ma takiego nacisku na niego jak w wakacje, a spowodowane jest to tym, co przed chwilą napisałem. Dobre wyniki jednak zamydliły oczy niektórym + możliwe przyjście Coutinho.
27
@I Love Fc Barcelona Niech kupi Coutinhho i może wypier*alać.
0
@I Love Fc Barcelona Część młodszych kibiców kupił transferami :)
0
@I Love Fc Barcelona Mi też. Niech wypierdziela tyle że na mniejszych kopach.
2
@al Fayed Myśle ze to może mieć najmniejszy wpływ. Chociażby wysokie zniżki dla seniorów na Camp Nou kupiły serca starszych socios. Niestety, jak zawsze, decydować w wyborach nie będą tylko osoby mające wiedze co się dzieje w klubie, wiec pójdą za głosem tańszych wejściówek. Warto tez dodać ze transferami kupuje nie tyle dzieci, bo one są mniej ważne, ale duże rynki, które nie mają dostępu do spotkan 2 razy w tygodniu, wiadomości biorą z internetu, a często kibicują zawodnikowi, a nie klubowi.