- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1350 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
5
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
27 odpowiedzi
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
79 odpowiedzi
Safrani
3
Wiedźmin 3 Co ja mam kupić, żeby ograć całość ze wszystkimi dodatkami?Czy można w to... » Czytaj dalej
25 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1350 Culés
0
Zamawiał ktoś z was bilety na mecz Psg?
Bo na ich oficjalnej stronie internetowej jest chyba tylko w języku francuskim. Trochę dziwne żeby po angielsku nie było.
6
@elplacek44 Francuzi nienawidzą angielskiego. Mam znajomych i rodzine jezdzących tam to mówili mi, że sie po angielsku nie dogadasz chociaz duzo osob ten język zna, tylko nie chce tego pokazac.
1
@elplacek44 https://billetterie.psg.fr/uk?utm_source=psg_home_navigation&utm_medium=PSG_Site&utm_campaign=PSG tu jest jakiś angielski :)
0
@kuba1624 we wloszech tez same dzbany bez angielskiego sa