La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1209 Culés

0


Niesamowicie się ten gość rozwinął, nie mogę się doczekać aż zobaczę go w bordowo-granatowej koszulce jednak o to będzie bardzo ciężko ale musimy sypnąć te 150mln. Moim zdaniem Dembele+Coutinho ► Neymar i po Brazylijczyku już nie trzeba będzie płakać.

0

@ricardo0705 A czy ktokolwiek po nim płacze ?? :) 80% osób już o nim zapomniało :)

konto usunięte

1

@SnieguPlock Zapomnieć to raczej nikt nie zapomniał, bo takich graczy się nie zapomina. Odszedł to trudno, ale przynajmniej nie wbił nam noża w plecy i nie przeszedł do realu ;) Dał nam bardzo wiele w kwestii czysto sportowej (a także marketingowej), a także sprawił, że zarobiliśmy na nim wielkie pieniądze. Owszem, może i mógł wcześniej powiedzieć, że odchodzi, ale to jedyne zastrzeżenie co do niego. Nie wiem, jak można zapomnieć o tak wyjątkowym piłkarzu.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?