- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1565 Culés
Gorące dyskusje
Batys
7
Hahaha z tymi 150 mln za tego ciapaka to ich chyba zdrowo powaliło jeśli to prawda.
28 odpowiedzi
Dari0G
45
@kodi77 Brak mi słów, stary. Naprawdę współczuję.
31 odpowiedzi
Kgorecki2500
5
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1565 Culés
17
hit z notatnika:
2017.12.18, godz. 01:13, CR7TheBest4ever
Wiecie co?
Ja bym się nie zdziwił gdyby celowo nie uznali tej bramki bareczce która nie wpłyneła na rezultat spotkania po to żeby mieć kolejny pretekst do kręcenia wałków w meczach z nami jak w poprzednich klasyków. Ja już wiem że to będzie ustawiony mecz.
I powiem wam że wkurza mnie to zachowanie katalońców z tym umieszczaniem nieuznanego gola na okładce, wydaje mi się że chcą wywrzeć presje i nie lubię takiego użalania się nad sobą.
PRZYPOMINAM że na początku sezonu nie pozwolono grać CR7 i nie podyktowano nam już coś koło kilkunastu karnych, no ale oni i tak będą siać swoją propagandę że są najbardziej pokrzywdzeni, to żałosne...
:D
7
@Ziemny " Nie lubie takiego użalania się nad sobą" Sam doszukuje się jakichś teorii spiskowych... Hipokryzja level ekspert :D Chociaż po nicku widać, że to raczej internetowy troll :)
1
@ksobi a mnie ten akapit o CR7 rozbawił, jakby został skazany bez podstaw :D. Nie grał na własne zyczenie :D
1
@Ziemny No i precyzyjne określenie liczby jedenastek " coś koło kilkunastu karnych " :D
0
@Ziemny Przecież to troll...
0
@JimMorrisonFCB Śmieszy mnie nazywanie ludzkiej głupoty trollem. Czy pisał na serio, czy nie, komentarz jest głupi. Jakoś u nas na stronie takiej patologii nie ma. Reasumując powód do śmieszków jest, pytanie tylko czy z twórcy, czy z redakcji, że tego nie usunęła i naraziła swoją stronę na drwiny.
0
@Bartek22 Myślisz, że on to na serio pisał?
0
@JimMorrisonFCB Uważam, że to był troll, ale na śmieszki z niego zasłużył.