- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1111 Culés
Gorące dyskusje
Ilka
3
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
46 odpowiedzi
mekston
3
Po fazie grupowej największe szanse na MŚ przyznawane są (wg buków)1. Francja2. Argentyna3.... » Czytaj dalej
18 odpowiedzi
pt9
1
Bo w takie dni najważniejsza w życiu jest opalenizna. Reszta może zejść na drugi... » Czytaj dalej
12 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1111 Culés
0
https://www.morele.net/monitor-lg-24mp59g-p-1227351/
Czy taki monitor sprawdzi się też do normalnego użytku? Czyli internet, filmy? Znajdę coś lepszego w podobnej cenie?
0
@Bamek94 Na forach go polecają, bo ma 75Hz (w specyfikacji) i wejście DP, jednak opóźnienie ma większe niż wymagane przy 60Hz. Poza tym wielu narzeka na pojawiające się pomarańczowe paski, nierówne podświetlenie etc.
Obecnie na morelach masz promocję na ten monitor https://www.morele.net/monitor-aoc-i2490pxqu-bt-1612662/ (na głównej stronie masz promocję świąteczną, wejdź tam, skopiuj kod i wklej go w koszyku) - jak w końcu do mnie dotrze (zakupiłem jeszcze kabel miniDP-DP który długo ściągali) to opiszę wrażenia (mam nadzieję, że we wtorek będzie)! Jednakże do codziennej pracy powinien być OK - również matryca IPS, wejście HDMI i DP, ale i regulacja wysokości, pochylenia i pivot.
0
@GregSTG Z tego co wiem te pomarańczowe paski to efekt regulacji, odpowiednia regulacja kontrastu czy czegoś tam je usuwa, bo wiadomo jak są ustawione monitory na półkach sklepowych, aby jak najbardziej raziło w oczy :D No właśnie ja już mam ten monitor zamówiony razem z całym komputerem, ale zawsze można wymienić go na inny...
0
@GregSTG Czyli jak sądzisz, taki uniwersalny, i do gier(nie jestem jakimś zawodowym graczem) i do przeglądania internetu, youtuba, lepszy będzie ten aoc czy to lg? aoc nie powiem, przekonuje tą regulacją wysokości i pochylenia
0
@Bamek94 Tak jak mówiłem - nie wiem czy lepszy, bo AOC dopiero do mnie dotrze (miał być wysłany w piątek, ale z jakiegoś powodu nie wysłali go jeszcze). Ale tak jak z każdym sprzętem - zawsze można trafić na lepszą lub gorszą sztukę. Jak dla mnie monitor powinien być OK, ale tak samo LG. To już Twoja sprawa czy Ci spasuje.
0
@GregSTG Więcej przemawia za AOC, wbudowane głośniki, regulacje, a częstotliwość w lg chyba to chwyt marketingowy... Ciekawe czy nie będzie robił problemu ze zmianą, dałem zadatku 200 zł ale to na cały zestaw komputerowy, w sumie zawsze mam 14 dni na zwrot...
0
@GregSTG W sumie ten AOC to nie jedt jakąś dobra marka, ciekawe jak z jakością wykonania
0
@GregSTG https://www.morele.net/monitor-philips-243s7ejmb-00-1619459/
A co myślisz o takim jako monitorze uniwersalnym? Głośniki, IPS, regulacje kąta, wysokości, USB, mi się wydaje, że jest dużo lepszy niż LG, który ja podałem i chyba zmienię zamówienie własnie na tego.
0
@Bamek94 Wiesz, póki sam nie masz do czynienia ze sprzętem, to zostjaą Ci tylko opinie i testy różnych serwisów czy pism. Tak czy siak ciekawa propozycja, ale nie wiem czy dobra czy nie.
A AOC to dobra marka, tylko mało znana/popularna. Mój typ w końcu dotrze jutro, więc opiszę wrażenia po włączeniu i potem po tygodniu ;)
0
@GregSTG U mnie wybór padł na Philipsa w końcu, w środę odbieram już wszystko i trzeba testować :D