- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1171 Culés
Gorące dyskusje
Kessie
15
W Sosnowcu jednak nie ma żadnego złota w ściekach, wychodzę a ty @Luciano99 bredziles,... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
Laminedependencia
0
Co wolicie - Yan Diomande za 130 + Vlahovic z bonusem za podpis czy Alvarez za 130 + zmienne ?
27 odpowiedzi
Encore
2
Yamal na koniec kariery będzie najlepszym asystentem all timehttps://x.com/TouchlineX/status/207117... » Czytaj dalej
14 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1171 Culés
15
PO powoli tonie;) Teraz odeszło od nich dwóch senatorów i to do PiSu, w partii jest wewnętrzny opór i walki frakcyjne, notowania mają coraz gorsze, brak sensownego programu, a jakby tego było mało to szereg wpadek wizerunkowych i to słynne raz przyjmujemy a raz nie. PiS popełnia wiele katastrofalnych wpadek, ale przy tym co robi PO w ogóle mu to nie szkodzi. Do tego agonia PSL, który traci miejsca w regionalnych strefach wpływu, partia rządząca sukcesywnie podbiera im działaczy, a gwoździem do trumny będzie wejście do zjednoczonej koalicji ugrupowań opozycyjnych gdzie nie oszukujmy się całkiem znikną co moim zdaniem sprawi że tym razem nie uda im się przekroczyć 5% w wyborach parlamentarnych w 2019.
14
@MateoRenzi Moim zdaniem obecnie jedynym ugrupowaniem które naprawdę chce czegoś dobrego dla Polaków jest Kukiz'15, a co ważne nie włączają się w tą durną, nic nie dającą Polsce wojnę PiS vs opozycja. Jestem pewny, że gdyby cała opozycja, podobnie jak Kukiz'15 merytorycznie krytykowała obecny rząd skutek byłby o wiele lepszy. Ale oni obecnie krytykują każdy ruch i słowo członków PiS, także wartość ich krytyki jest równa 0. Kto by ich słuchał?
5
@KamQiX Zaczynam myśleć, że oni to robią specjalnie. Media, zwolennicy im sprzyjające podpowiadają, że tak nie wolno, a oni jakby głusi na to wszystko byli. Nie zdziwiłbym się gdyby między PiS a PO istniał cichy układ raz wy a raz my będziemy rządzili po dwie kadencje...
0
@KamQiX Kukiz się już nie liczy. Wcześniej potulnie robił co PiS kazało, aż w końcu mu podebrali wiekszość posłów. Teraz dopiero się Pawełek obudził i coś tam próbuje robić, ale to wylewanie wody wiaderkami z topiącego się statku.
0
@KamQiX Problem w tym, że Kukiz szybko zmierza w kierunku totalnej opozycji. Najpierw to mówił jaki to u nich pluralizm i że nie ma dyscypliny przy głosowaniach, a potem zarzucał Andruszkiewiczowi, że "jego przekaz jest zbyt PISowski". Poza tym nie rozumiem dlaczego nie poparł projektu obniżenia emerytur SBkom. Prędzej Gowin ze swoją partią "Porozumienie" sprowadzi PIS i całą Zjednoczoną Prawicę z powrotem na wolnorynkowe tory niż Kukiz zorientuje się, że swoim przekazem marnuje szansę na zmobilizowanie uśpionego elektoratu, który lata temu całkowicie zraził się do Polskiej polityki. Jedno jest pewne: wyzywanie PIS-u od zamordyzmu bolszewickiego nie skłoni ich wyborców do przejścia na jego stronę.