La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1464 Culés

4

Jakoś nie za bardzo przepadam za szejkami z Paryża, ale w meczu z Realem chciałbym, aby wygrali ;)

4

@MessiMistrz10 No chyba każdy na tej stronie jest za Paryżanami w tym spotkaniu, dziwne żeby było inaczej.

0

@Barcelonista0609 Nie trzeba być antyfanem Realu, żeby być kibicem Barcelony... Jeśli wygra Real to wygra futbol, jeśli Paryż- będą to pieniądze. Wybór prosty...

0

@Pressinho Sam twój nick świadczy o tym że jesteś za Realem, powiedz mi jedno fanie futbolu w starciu Chelsea - Barcelona za kim jesteś ? Skoro ma zwyciężać piękno futbolu to chyba Barcelona czyż nie ?

0

@Barcelonista0609 Sorry, ale wolę aby futbol wykopał katarskie pieniądze niż odwrotnie... Co masz do mojego nicku? To połączenie mojego nazwiska z Ronaldinho i nie ma żadnego związku z Realem... Jeszcze raz Ci powtarzam, nie trzeba być antyfanem Realu, aby być kibicem Barcelony. Nigdzie nie napisałem, że chcę by wygrywał piękny futbol. Sprzeciwiam się jedynie kupowaniu trofeów przez państwa(jasne, możesz rozgrzebać Puchary Europy z lat 50)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?