La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1681 Culés

2

Oczywiście Roberto na PO i Rakitić w pomocy... powoli mam dosyć "Gremlina".
No i tak wgl od dłuższego czasu upadło stwierdzenie jak to on "stawia na wychowanków". W Bilbao robił to bo musiał i wiele osób o tym pisało ;)

5

@SinMistico Ale o co Ci chodzi? Kogo miał wystawić, Alenie, Oriola, Palencie, Vitinho? Gramy trudny mecz na wyjeździe i ma wystawiać kolesi z rezerw mimo, że zawodnicy z podstawy są zdrowi? Kadra jest zapchana i Valverde musi grać tymi zawodnikami. W zimie i lecie trzeba przeczyścić kadrę, pozbyć się zbędnych zawodników - Turan, Vidal, Rafinha, Deulofeu, w lecie zapewne Vermaelen i Mascherano. Wtedy zrobi się miejsca dla zawodników z Barcy B.

2

@SinMistico Od kiedy jestem na tej stronie to ciągle widzę jak narzekasz na skład...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?